Instagram fenomeni Kylie Jenner’ın oğlunun ismi resmi olarak değişti

“Keeping Up with the Kardashians” isimli realite TV programıyla tanınan internet ünlüsü Kylie Jenner (26), rapçi Travis Scott ile olan beraberliğinden doğan ikinci çocuğu Wolf’un adı resmi olarak Aire Webster’a çevirdi.

Haziran ayında 20 aylık olan oğlunun adını değiştirmek için yargıya başvuran Jenner’ın başvurusu olumlu sonuçlandı ve yargıç, küçük çocuğun adının doğumda kendisine verilen isim olan Wolf Jacques Webster’dan değiştirilebileceğine karar verdi.

Kylie Jenner, oğlu Aire ile…

Kylie Cosmetics’in kurucusu, duruşmada yemin ettiğini ve ifade verdiğini belirten mahkeme belgeleriyle cuma günkü duruşmaya sanal olarak katıldı.

Artık birlikte olmadığı ve 5 yaşındaki bir kız çocuğunu daha paylaştığı Travis Scott ise duruşmaya katılmadı.

Belgelerde, “Mahkeme, diğer ebeveynin zamanında bilgilendirildiği ve itirazda bulunmadığı sonucuna varmıştır. Herhangi bir itirazın olmamasıyla birlikte isim değişikliği talebi kabul edildi.” ifadeleri yer alıyor.

Jenner, oğlunun adını değiştirme fikrini ilk kez Mart 2022’de Instagram hesabında ikinci çocuğunun “artık Wolf olmadığını” yazarak duyurmuştu.

Jenner paylaşımında, “Gerçekten o olduğunu hissetmedik. Sadece paylaşmak istedim çünkü her yerde Wolf’u görmeye devam ediyorum.” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x